İletişim / Hakkımızda

Kriptolist.com kripto para sektörüne ilgi duyan insanların, kripto konusunda ki her türlü bilgiyi tek platform altında sunmayı hedefleyen, oluşturduğu farklı kontsept ile en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen bir girişimdir.

Her türlü soru, öneri ve şikayetlerinizi mail adresimiz veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

Vizyonumuz

Kriptolist, sizlere kripto paralar, kripto para borsaları, cüzdanlar hakkında bilgileri, inceleme ve analizlerimizi en iyi şekilde kullanıcılarımıza ileterek sektörde ilerlemek.

Misyonumuz:

  • Kripto Paralar konusundaki tüm tecrübelerimizi kullanıcılarımız ile paylaşmak.
  • Yayınladığımız paylaşımlarda en güvenli ve tarafsız hizmeti vermek.
  • Türkiye’de kripto paralara ilgi duyan herkesin bilgi sahibi olmasını sağlamak.
  • Kripto paralar ile ilgili bilgileri listeler halinde sunarak herkesin anlayacağı bir dilde insanları bilgilendirmek.
  • Kripto para sektörüne ilgi duyanları bir araya gelebileceği bir platform yaratmak.
  • İçeriklerimizde ki temel analiz, teknik analiz eğitimleri ile kullanıcıları kendi yatırım ve analizlerini yapabilir duruma getirmek en büyük amacımız.
  • Kripto para sektöründe güvenlik konusunda bilgiler vererek, kullanıcıların yatırımlarını korumasına ve güvenle saklamasına yetecek bilgi ve donanıma sahip olmasını sağlamak..

E-Posta

Reklamsponsorluk teklifleriniz ve tanıtımlarınız için info@kriptolist.com mail adresimize mail göndererek bilgi talebinde bulunabilirsiniz

Yayın İlkeleri

Kriptolist.com bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Web sitemizde yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar, makaleler ve yorumlardan yazarlar sorumludur. Kriptolist.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin

Kriptolist.com üzerinden kesinlikle yatırım tavsiyesi ve kazanç garantisi verilmemektedir. Sitede yer alan verilerin doğruluğunu kontrol etmek kullanıcıların sorumluluğundadır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Kriptolist.com adlı web sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden ya da içerikten dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin ya da bilginin gerçekliğinden şüphe eden ve telife konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri, info@kriptolist.com mail adresinden bize ulaşabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir